Služby - SM FinPro

Služby

Investice

Hypotéky

Pojištění

Spoření

Vzdělávání

K čemu slouží finanční plán:

    mám definované své cíle
    vím jaký způsobem dosáhnu svých cílů a kdy
    nemám produkty, ale platím si řešení
Každý z nás chce jednou bydlet ve vlastním, připravit své děti na start do života, mít důstojné stáří, být finančně nezávislý, mít zabezpečenou svou rodinu a majetek. K tomu všemu je potřeba mít plán, finanční plán a taky Vaši disciplínu.

Sestavíme Vám finanční plán přímo na míru a pomůžeme Vám na cestě k finanční svobodě.

Online poradenství

Jste časově vytížení a nemáte čas na osobní schůzku? Nebo jen chcete řešit své finance z pohodlí Vašeho domova a ušetřit čas s dojížděním?

Pracujeme i online. Zanechejte nám zprávu, jaký požadavek potřebujete vyřešit nebo s čím Vám můžeme poradit a my se Vám ozveme.

Díky online nástrojům můžeme komunikovat s klienty z celé České republiky.

Služba zahrnuje:

   online konzultace
    zpracování finančního plánu v elektronické podobě
    prezentace řešení
    sjednání smluv kompletně online
    finanční vzdělávání

Klientský portál

myPlann

Klientský portál myPlann je prémiová služba pro naše klienty, která umožňuje jednoduše spravovat své smlouvy a dokumenty online z jakéhokoliv zařízení.

Vyměňte svůj papírový šanon za moderní online řešení a vytvořte si kompletní evidenci Vašich smluv. Smlouvy sjednané prostřednictvím obchodního konzultanta společnosti SM FinPro máte v portálu již připraveny.

Ať už jste v práci, doma či na cestách, službu myPlann máte vždy s sebou. Ke svým smlouvám máte možnost přistupovat jak z Vašeho PC, tak i tabletu, či chytrého telefonu 24 hodin denně, 365 dní v roce.

Pokud chcete tuto službu využívat a nejste naším klientem, ozvěte se nám.

Díky službě myPlann získáte:

    přehled o Vašich smlouvách včetně dokumentů
    informace o termínech a výročích
    aktuální výši Vašeho majetku v grafické podobě
    možnost nahrávání vlastních dokumentů k dalším smlouvám
    možnost prodat, koupit nebo pronajmout nemovitost
    elektronické podepisování záznamů z jednání

Vzdělávání

Na vzdělávacích seminářích a workshopech se zaměřujeme na zvyšovaní finanční gramotnosti a na celkové vzdělávání našich klientů. Můžete se těšit na zajímavé hosty z oblasti financí, ekonomiky nebo odborníky z naší společnosti.

Dále pro Vás máme i možnost individuálního vzdělávání a soukromé mini kurzy investování.

Odborné poradenství pro firmy a podnikatele

V rámci poradenství pro firmy a podnikatele se zaměřujeme na oblast úspory, zajištění a investic. Cílem je ušetřit na pravidelných nákladech jako jsou pojištění, splátky úvěrů a platby za energie. Společně zefektivníme využití daňových odpočtů a nastavení zaměstnaneckých benefitů. Odborné poradenství taktéž obsahuje pomoc s financováním investičního záměru a dále zajištění majetku a podnikatelské odpovědnosti.

VIP investice pro sportovce

Je určeno pro všechny profesionální sportovce, cílem je připravit tyto klienty na udržení životní úrovně po jejich aktivní kariéře.

Sestavíme Vám investiční plán přímo na míru, který Vám vytvoří rentu přesně po dobu, jakou požadujete. Investičním plánem podpoříte svou disciplínou, která je nezbytná i pro úspěch ve sportu. Klademe důraz především na ochranu vydělaných prostředků a maximální diverzifikaci portfolia.

Energetika

Pomůžeme Vám snížit náklady na energie, ať už potřebujete ušetřit na plynu či elektřině. S námi zjistíte, jak jste na tom se svou spotřebou. Díky porovnání cen většiny dodavatelů na trhu se dozvíte, jaké konkrétní kroky podniknout k efektivní úspoře peněz.

Získejte větší energetickou nezávislost, díky vlastní fotovoltaické elektrárně. Můžete tak ušetřit značné částky ve Vašem rozpočtu a zároveň přispět životnímu prostředí.

Realitní služby

Máme navázanou spolupráci s nejlepšími realitními makléři v okolí. Tým profesionálů se zaměřuje na prodej, koupi, pronájem, vyhledávání investičních příležitostí v realitách, výkupy a developerské projekty.

Naši klienti můžou prodat či pronajmout svou nemovitost jedním kliknutím, díky aplikaci propojenou přímo s realitním makléřem, který už se o vše potřebné postará.

Prémiové služby placeného poradenství

Prémiové služby jsou určeny především pro klienty, kteří očekávají něco navíc a vyžadují nadstandardní a častější následný servis.

Nastavení optimálního řešení a úpravy Vašeho portfolia bez nutnosti uzavírání nových smluv, asistenční služby, zastupování při hlášení pojistných událostí z již sjednaných smluv, které nejsou pod naší správou a individuální řízení investičního portfolia.

Chcete si spočítat Vaši hypotéku?

Spolupracujeme s více než 70ti prověřenými partnery v oblasti financí

V zastoupení bank, pojišťoven, investičních společností, leasingových společností, penzijních společností, stavebních spořitelen a komodit.